O Firmie Mediator Car Group

Nasza firma jest przedstawicielem innowacyjnego w Polsce modelu dystrybucji nowych samochodów, który od wielu lat cieszy się dużą popularnością w krajach Europy Zachodniej.

 

Naszym głównym celem jest oferowanie klientom samochodów w najbardziej korzystnych cenach, przy zachowaniu wszystkich warunków jak w przypadku zakupu w salonie, czyli pełnej gwarancji i satysfakcji. Oferowane przez nas samochody pochodzą wyłącznie z autoryzowanych sieci dealerskich.

 

 

 

 

 

Możliwość zaoferowania nowych samochodów taniej niż w salonie wynika z występowania różnic cen na poszczególne modele i marki w krajach UE. Długoterminowe umowy podpisane z naszymi dostawcami gwarantują ceny, uwzględniające maksymalne rabaty, niedostępne dla indywidualnych klientów. Poza tym, będąc pośrednikiem, możemy zadowolić się znacznie mniejszą marżą w porównaniu do tradycyjnego salonu. Wyrażamy nadzieję, iż w przedstawionej ofercie znajdziecie Państwo samochód, który spełni Wasze oczekiwania.

 

Co oferujemy?

Nasz Zespół

Nasz zespól tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, znające od podszewki cały schemat sprzedażowy pojazdów nowych we wszystkich sieciach dealerskich w kraju. Nabyte doświadczenie uzyskane poprzez wieloletni staż pracy w salonach samochodowych wielu marek z pewnością będzie niezmiernym atutem przy doborze dla Państwa jak najlepszej oferty cenowej.

Mateusz Zawadzki
Właściciel

Samochody Nowe - UE

tel. +48 501 365 537


Email: mateusz.zawadzki@mediatorcar.pl

Artur Szymański
Właściciel

Samochody Nowe

tel. +48 501 394 741


Email: artur.szymanski@mediatorcar.pl

Konrad Kaszyński
Kierownik działu Handlowego

tel. +48 500 267 722


Email: konrad.kaszynski@mediatorcar.pl

Jakub Strużyński
Specjalista ds. sprzedaży

tel. +48 513 328 113


Email: jakub.struzynski@mediatorcar.pl

Mediator Car Group

ul. Jana Pawła II 11

83-010 Straszyn


Email: biuro@mediatorcar.pl

  • LinkedIn - Czarny Krąg
  • Black Facebook Icon
  • Black Google+ Icon

© 2018 by Mediator Car Group