Jak działamy?

Poniżej przedstawiamy Państwu schemat naszego działania krok po kroku, wszystko musi być jasne przejrzyste i klarowne, no i

najważniejsze musi być tanio w myśl zasady umiesz liczyć ? licz na Nas. Pomagamy przy wyborze samochodu, wybieramy i

analizujemy najlepsze oferty. Negocjujemy ceny w polskiej sieci dealerskiej na terenie całego kraju. Wszelkie formalności

ograniczamy do minimum. Szukamy najlepszych rozwiązań finansowania zakupu pojazdu.

01 Oferta.

Pierwszym etapem jest przygotowanie zindywidualizowanej oferty dla klienta, po uprzednim wywiadzie z klientem i określeniem jego indywidualnych potrzeb.

 

 

02 Podpisanie umowy.

Po ustaleniu z Klientem konfiguracji pojazdu przesyłamy umowę wraz z załącznikami. Podpisane dokumenty odsyłacie do nas w formie elektronicznej, bądź tradycyjnie pocztą.

 

 

03 Termin realizacji.

W umowie określamy Państwu termin realizacji zamówienia.

 

 

04 Płatność.

Procedura zamawiania samochodu jest analogiczna do procedury zamawiania w polskim salonie. W przypadku samochodu zamawianego do produkcji, klient dokonuje wpłaty zaliczki w wysokości 10%, wartości brutto pojazdu, bezpośrednio na rachunek Mediator Group Car na podstawie wystawionej przez niego faktury zaliczkowej. Przed transportem pojazdu do Polski Klient dokonuje pozostałej płatności na konto Mediator Car Group na podstawie faktury finalnej. W przypadku samochodów „ze stock’u” (do natychmiastowego odbioru) Mediator Car Group od razu wystawia fakturę końcową. Na życzenie klienta oferujemy również rejestrację pojazdu. W sytuacji, kiedy zakup jest finansowany przez towarzystwo leasingowe, klient płaci jedynie zaliczkę za pojazd w wysokości 10% na rachunek Mediator Car Group (chyba, że samochód jest już na stock’u, wówczas towarzystwo leasingowe płaci 100% wartości pojazdu). Zaliczka jest rozliczona jako opłata wstępna na poczet leasingu. Reszty płatności dokonuje towarzystwo leasingowe.

 

 

05 Odbiór pojazdu

Odbiór pojazdu odbywa się tylko i wyłącznie u autoryzowanych dystrybutorów poszczególnych marek, ze wskazaniem p​rzez Mediator Car Group konkretnej lokalizacji dealera u którego nastąpi przekazanie pojazdu klientowi. Pojazd odbieracie Państwo na pełnej gwarancji producenta, rusza ona w dniu odbioru pojazdu. Na życzenie klienta organizujemy również dostawę auto do klienta.

Umiesz LICZYĆ ? - licz na NAS !!!

Mediator Car Group

ul. Jana Pawła II 11

83-010 Straszyn


Email: biuro@mediatorcar.pl

  • Black Google+ Icon
  • Czarny Facebook Ikona
  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny LinkedIn Icon

© 2018 by Mediator Car Group